individuální POTISK

Vaše logo nebo váš navržený design tiskneme přímými barvami dle vzorníku PANTONE dle vaší specifikace nebo CMYKem při potisku více jak 4 barvami (míchání 4 základních barev). Při tisku CMYKem se platí pouze 4 barvy. Na sáček reklamního cukru je možno tisknout oboustranně, obsah a rozložení textu každé strany je na přání zákazníka.

Varianty oboustranného potisku

1

Ke svárům

Logo tiskneme od sváru ke sváru s tím, že sváry sáčku zůstanou bílé nebo hnědé dle druhu papíru – bílý papír nebo přírodní hnědý papír.

2

Celoplošný

Potisk celé plochy včetně svárů. Bílý papír se potiskne v celé ploše barvou a motivem, který si zvolíte.

3

Tisk bílého motivu

 Při tisku bílého loga na hnědý přírodní papír je zapotřebí vyrobit 2 tiskařské matrice, aby se zaručila sytost a krytí barvy, proto je třeba počítat s náklady jako při potisku 2 barev.

Více motivů, více reklamy!

Možnost potisku obalu až 8 různými motivy ve stejné barvě. Pro bližší informace nás kontaktujte. Pro zpracování složitějšího designu (např. UV tisku, fotografie atd.) a specifických požadavků zákazníka je cena stanovena individuálně.

Realizace

Individuální potisk si žádá výrobu tiskařské matrice. Cena za výrobu tiskařské matrice vstupuje do ceny první objednávky jako jednorázový poplatek. Při jakékoliv změně designu potisku je nutné vyrobit novou matrici. Cena tiskařské matrice se zvyšuje počtem tisknutých barev.

Pokud si zákazník nepřeje jinak, tak do sváru každého reklamního cukru uvádíme:  www.cukrujeme.cz, cukr bílý / cukr třtinový / cukr kokosový, gramáž a piktogramy.Jedná se o text, který nezasahuje do tiskového pole a nijak neovlivňuje reklamní sdělení nebo váš firemní design.

Podklady pro realizaci

Logo nebo navržený design dodejte ve křivkách ve formátech cdr, ai nebo pdf. Barvy upřesněte dle vzorníku PANTONE nebo číselnou hodnotou CMYK. Obsah potisku, který si přejete umístit na přední a zadní stranu obalu prosím upřesněte hned při zadání. Následně vám zpracujeme návrh reklamního cukru a po jeho potvrzení předáváme do výroby. Při objednávce prosím uveďte četnost zakázky, zda se jedná o jednorázovou zakázku nebo opakovanou. Balený reklamní cukr s individuálním potiskem standardně dodáváme do 14dnů od odsouhlasení grafického návrhu.

nebo volejte +420 733 539 130

BALENÝ Reklamní CUKR dodáváme
v těchto tvarech

OBDÉLNÍK

Balení bílého, třtinového nebo kokosového cukru s možností individuálního potisku.

ČTVEREČEK

Balení bílého, třtinového nebo kokosového cukru s možností individuálního potisku.

PRAVÍTKO

Balení bílého, třtinového nebo kokosového cukru s možností individuálního potisku.