naše mise

Nezačínáme v oblasti gastronomie jako nováčci. Dlouholeté zkušenosti a poctivá práce v oboru nás vedla k přesvědčení, že vyrábíme produkty, které zákazník nejen potřebuje, ale navíc přináší užitek v oblasti jeho propagace.  Osobní přístup a vstřícnost k zákazníkovi má pro nás naprostý prim a to  vedlo ke vzniku tohoto projektu, ve kterém se tak můžeme plně realizovat.

 

Při výrobě hygienicky baleného cukru dbáme na kvalitu zpracování a celého procesu od prvního kontaktu s cukrem z cukrovaru až po dodání baleného cukru s potiskem v krabici přímo do Vašich rukou. Spolupracujeme s kavárnami, restauracemi, hotely, velkoobchodními i maloobchodními řetězci, s distributory kávy, reklamními agenturami a v neposlední řadě i s provozovateli mobilních kaváren a sezónních stánků s občerstvením po celé České republice.

 

Velmi příjemným trendem je rozrůstající gastronomie a kavárenství. Z toho plyne i stále více příznivců dobré kávy a horkých nápojů a právě i požadavky zákazníka na kompletní servis.  Vzhledem k rostoucí poptávce po hygienicky balených potravinářských produktech včetně reklamního cukru ke kávě a také po zajištění gastronomického servisu, jsme tu pro Vás právě my.  Dodáváme balený cukr a ostatní doplňkový sortiment k horkému nápoji s vaší reklamou, ať už je v jakémkoliv designu.